Wstecz Strona główna

Druk personalizowany

Tym mianem określamy rodzaj druku cyfrowego. Jest to doskonała metoda druku dla projektów o niskim nakładzie zarówno w kolorze, jak i dla projektów czarno-białych. Jest wygodna ponieważ nie wymaga przenoszenia projektów na kliszę czy płytę drukową. Dzięki pracy na plikach cyfrowych projekty są wysyłane bezpośrednio do maszyny. W prosty i tani sposób za pomocą własnego komputera możesz wypełnić dane na dyplomach, wypisać w zaproszeniach gości, czy umieścić indywidualny tekst dla każdego uczestnika imprezy którą organizujesz. Na każdym egzemplarzu możesz posiadać indywidualny tekst, grafikę, kod kreskowy, numer seryjny itp. Nie musisz się już martwić, że masz nieczytelny charakter pisma. Wybierz czcionkę i wpisz potrzebne dane, możesz to również zlecić nam.

Jednym z przykładów personalizacji druku są dyplomy i zaproszenia, gdzie na każdym wydrukowanym egzemplarzu muszą zostać wydrukowane zmienne informacje: imiona, nazwiska, ale także zwroty grzecznościowe, stopnie służbowe, nazwy firm itp. Ponieważ dane są wysyłane do druku w formie elektronicznej, wyeliminowana zostaje konieczność stosowania dodatkowych, kosztownych i czasochłonnych rozwiązań takich, jak numeratory, matryce z dodatkowymi oznaczeniami. Nie jesteśmy też ograniczeni rozmiarem, gdyż na poziomie przygotowywania pracy do druku określamy takie parametry, jak kolor i wielkość nadruku.

Argumentem, który stanowczo przemawia za taką formą druku jest reakcja na tzw. zwrotność na personalizowaną korespondencję. Jest ona aż czterokrotnie większa niż w przypadku standardowej, anonimowej oferty wysyłanej „do wszystkich i do nikogo“. Jeśli odbiorca korespondencji znajdzie w ofercie zmienne dane skierowane do siebie, poczuje się wyróżniony i zdecydowanie chętniej odpowie na przygotowaną w ten sposób i przesłaną ofertę.

Jeżeli chcesz zapoznać się z naszą ofertą, przejdź na pełną wersję strony
lub zadzwoń: 89 513 20 85

← Powrót